niedziela, 8 października 2017

Cześć!

Niektórzy z Was mogą mnie i moją zwierzęcą ekipę kojarzyć, a niektórzy nie, więc jak zwykle na początek wypadałoby się przedstawić. Głównymi bohaterami tegoż to bloga są pies Milka, kotka Malina, o których podstawowe informacje możecie przeczytać w odpowiednich zakładkach oraz ja, czyli autorka tej strony i właścicielka wcześniej wspomnianych zwierzaków.

Na psiej blogosferze nie jesteśmy nowi, na co wskazuje pierwsze zdanie. Zapytacie pewnie dlaczego nowy blog? Po co zmiany? Po co to wszystko? To akurat proste. Poprzednią stronę prowadziłam od 2014 roku i po porostu od dłuższego czasu nie mogłam się na niej odnaleźć. Źle napisane posty, kilkanaście tematów w jednym wpisie.Dziwnie mi było dodać cokolwiek o fotografii czy o kocie, kiedy wiedziałam, że blog jest przede wszystkim o psie. Prowadzenie kilku stron na raz nie wchodziło w grę, bo zdążyłam się przekonać, że nie dam rady wszystkiego ogarnąć. I tak po dłuższych przemyśleniach czy warto kontynuować pisanie, czy lepiej zakończyć przygodę z blogowaniem, powstała strona "Malinowa Milka"

O czym będzie? O psie, kocie i różnych tematach związanymi z tymi zwierzakami, o mojej amatorskiej fotografii - warsztaty, mini sesje, własne doświadczenia, a także mogą znaleźć się tutaj relacje z różnych wycieczek oraz recenzje (nie tylko psich i kocich produktów).

Myślę, że na wstępie to tyle. Jeszcze raz witam wszystkich bardzo serdecznie. Jeśli jest ktoś tu z naszej poprzedniej strony miło będzie jeśli da w komentarzu jakiś znak ;)


Pozdrawiamy, 
Agata, Milka & Malina

fot. G. Anielska

2 komentarze:

Cieszę się, że przeczytałeś ten post! :] Jeśli ci się spodobał albo masz jakieś uwagi, pisz śmiało w komentarzu. Każda wiadomość dotycząca wpisu jest ważna, bo pozwala mi doskonalić się w pisaniu, a także wiem, że to czytacie, a nie tylko wyświetlacie.
Przeczytałeś = skomentuj. Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje :]