poniedziałek, 1 stycznia 2018

Projekt 62: Edycja Noworoczna

Patrząc wstecz uświadamiam sobie, że większość moich celów i planów noworocznych nigdy nie wypalała, więc 2018 rok miał lecieć na spontanie. Właśnie, miał... Przeglądając inne blogi wpadłam po raz kolejny na twisted couch potato i moją uwagę przykuł post o nazwie "Projekt 62: Edycja Noworoczna 2018". Pomyślałam, że czemu by nie wziąć udziału w projekcie skoro jego poprzednia edycja wypadła u nas całkiem dobrze?
Pierwszy Projekt 62 zorganizowany był na lato 2015. Wzięłyśmy w nim udział z listą celów do spełnienia i, o dziwo, udało nam się większość, jak nie całość wykonać w minimum pięćdziesięciu procentach. Tym razem jednak nie planuje dużo, bo z wykonaniem może być problem — dużo nauki, sprawdzianów i powtórek do egzaminu mogłoby pokrzyżować plany jeśli byłoby ich zbyt wiele.

Nie przedłużając, jakie cele sobie stawiam na te dwa miesiące?
 1. Regularne spacery – na początku chciałam napisać "codzienne", ale czasem mam tak zawalone dni, że nie da rady wyjść na kilkuminutowy spacerek po naszej ulicy. A to ortodonta, dodatkowe zajęcia, wyjazd do rodziny, spotkania wolontariatu. To znaczy pewnie dałoby radę znaleźć te paręnaście minut, ale ani mnie, ani Milce nie widzi się spacerować nocą po naszej wsi.
  Żeby wiedzieć, kiedy byłam z psem na spacerze, a kiedy nie zrobiłam mini kalendarz, ażeby od razu odhaczać wyjścia. Bez tego prawdopodobnie po dwóch dniach nie wiedziałabym czy w końcu byłam na tym spacerze czy nie. Mam zdecydowanie za krótką pamięć.
 2. Codzienne pisanie – jeśli mam pomysł to uwielbiam pisać. Mam pozaczynane kilka opowiadań i postów na blogu, ale za nic nie mogę się zmotywować do zakończenia ich. Dlatego też codziennie przez najbliższe dwa miesiące postaram się pisać co najmniej dwieście słów do którejś z książek albo parę zdań do postów. A nuż w końcu coś zakończę.
Tak to tylko, a może , dwa postanowienia, które chcę zrealizować jak najlepiej. Jak wyjdzie, zobaczymy. Z nadzieją, że uda się je wykonać w stu procentach, witamy nowy rok 2018!

1 komentarz:

 1. Też mnie kusi żeby wziąć udział w tym projekcie i ciąglę się zastanawiam :P Życzę wam powodzenia w spełnianiu celów i koniecznie dajcie znać jak wam idzie :D
  Pozdrawiamy!
  psy-z-potencjalem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że przeczytałeś ten post! :] Jeśli ci się spodobał albo masz jakieś uwagi, pisz śmiało w komentarzu. Każda wiadomość dotycząca wpisu jest ważna, bo pozwala mi doskonalić się w pisaniu, a także wiem, że to czytacie, a nie tylko wyświetlacie.
Przeczytałeś = skomentuj. Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje :]